Technologijos

Lego Education rinkiniai suskirstyti pagal amžiaus grupes. Žaismingai mokantis konstruojami ir programuojami Lego robotai, susipažįstama su pagrindiniais mechanikos principais, lavinami modeliavimo ir konstravimo gebėjimai. 

4 Lego WeDo2 rinkiniai (5-9 metų vaikams)
Neribotų galimybių konstruktorius į vientisą kūrinį yra formuojamas pasitelkus patvarias bei universalias detales, kurios ne tik suteikia galimybę plėsti žinias ir lavinti kūrybinius įgūdžius, bet ir, dėl unikalių savybių, padeda mokytis programavimo, inžinerijos, robotų technikos pagrindų.
Lego Mindstorms EV3 rinkiniai (nuo 10 metų)
Šis rinkinys turi visas reikalingas dalis tam, kad būtų galima mokytis konstruoti, programuoti ir išbandyti robotų techniką. Tyrinėjant mokslinius dėsnius ir eksperimentuojant suvokiami pagrindiniai fizikos dėsniai, įgyjama patirties kuriant mechanines konstrukcijas, išmokstama programuoti įvairiausius robotus.
Programavimo rinkiniai
Rinkiniai, kuriuos programuojant, derinant ir valdant galima realizuoti savo virtualias idėjas, kurti žaidimus ir įvairiausias programėles.
2 Micro:Bit rinkiniai
Neįtikėtinai lengvai ir smagiai valdomas 4×5 cm dydžio mini kompiuteris leidžia kurti viską – nuo žaidimų ir animacijų iki slenkančių istorijų – tereikia vaizduotės ir kūrybiškumo. BBC micro:bit yra 100% programuojamas.
2 Arduino Uno R3 rinkiniai
Programuojamas mikrovaldiklis, suteikiantis kuriamam projektui platesnes galimybes „jausti“ ir valdyti fizinį pasaulį. Tai puiki priemonė praplėsti žinias inžinerijos srityje, nes jo pagalba išbandoma elektronika, mechanika ir programavimas vienu metu.
 

KVIEČIAME NAUJOVES PASITIKTI KARTU

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-08 13:34