Duomenų bazės

PRENUMERUOJAMOS DUOMENŲ BAZĖS

Duomenų bazės

Prieiga

INFOLEX teisinės informacijos paieškos sistema:

LR teisės aktai - LR Seimo, Vyriausybės, Prezidento, ministerijų bei kitų LR valstybės institucijų priimti ir viešai paskelbti teisės aktai, teisės aktų redakcijos.

LR teismų praktika - Viešai skelbiami LR teismų baigiamieji aktai bylose, nutarimai, konsultacijos, apžvalgos bei kiti dokumentai.

Infolex duomenų bazės naudingos funkcijos ir įrankiai (video)

Naudotis galima tik Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Interneto skaitykloje (III aukšte), abonemente (II aukšte). Prisijungimo duomenų teiraukitės bibliotekos darbuotojų.

EBSCO

Elektroninė viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazė. EBSCO Publishing yra viena stambiausių elektroninės informacijos tarnybų pasaulyje, kuri siūlo informaciją humanitarinių, socialinių mokslų, medicinos, sveikatos apsaugos ir kitomis temomis.

Paieška Ebsco Publishing duomenų bazėse

Duomenų baze galima naudotis bibliotekoje. Taip pat suteikiami individualūs slaptažodžiai nutolusiems vartotojams. Dėl nuotolinės prieigos suteikimo kreiptis el. paštu lina.rakauskie[email protected]

15min MAX

Su 15min MAX prenumerata pasiekiami niekur kitur nepublikuojami žurnalistų, įtakingų asmenybių straipsniai ir turinys. Taip pat – „The Atlantic“, „Quartz“, „MIT Technology“, „New Scientist“, „Psychology Today“, „Rolling Stone“, „Fast Company“ ir kitų partnerių darbai lietuvių kalba.

Portalo prenumerata galima naudotis bibliotekoje ir nuotoliniu būdu. Dėl prieigos suteikimo kreiptis į bibliotekos darbuotoją.

Delfi Plius

Nepriklausomų autorių turinio platforma, kurioje vartotojai gali rasti straipsnių, tinklalaidžių, video formato kūrinių, užsienio leidinių „The Economist“, „Bloomberg“ ir „Harvard Business Review“ į lietuvių kalbą išverstų straipsnių, lietuviškų žurnalų „Investuok“, „Aš ir psichologija“, „Psichologija TAU“, „Kultūros barai“, „Sveiks valio!“, „Naujasis Židinys-Aidai“ turinys.

Portalo prenumerata galima naudotis bibliotekoje ir nuotoliniu būdu. Dėl prieigos suteikimo kreiptis į bibliotekos darbuotoją.

ATVIROS PRIEIGOS DUOMENŲ BAZĖS

ePaveldas - bibliotekų, archyvų ir muziejų suskaitmenintų kultūros paveldo objektų duomenų bankas, apimantis per 3 mln. 605 tūkst. suskaitmenintų originalių rankraščių, laikraščių, senų knygų, metrikų, metraščių ir kitų vertingų dokumentų puslapių

Eur Lex – Europos Sąjungos teisė
LAT – Lietuvos Aukščiausiasis teismas
Teisės aktų registras
LR Seimo duomenų bazė

ATVIROSIOS PRIEIGOS KNYGOS

VDU eBooks – Vytauto Didžiojo universiteto atvirosios prieigos knygos.
VGTU openBooks - Vilniaus Gedimino technikos universiteto atviros prieigos viso teksto elektroninės knygos.
MRU eBooks - Mykolo Romerio universiteto atvirosios prieigos knygos.
Cambridge University Press - Atvirosios prieigos visatekstės elektroninės knygos įvairiomis temomis.

ATVIROSIOS PRIEIGOS ŽURNALAI

7 meno dienos
Šiaurės atėnai
Muzikos barai

 

Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-05 09:46