Naujienos

Skaitmeninė savaitė Palangos viešojoje bibliotekoje

2024 - 05 - 15   

Gegužės 13 - 31 dienomis visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, kuri siekia paskatinti ES šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje.

Gegužės 16 d. (ketvirtadienį) 11 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje kviečiame pažiūrėti transliaciją internetu „Skaitmeninis imunitetas: kaip sustiprinti PIN kodų apsaugą ir atsparumą sukčiams“. Transliacijos metu e. atpažinties ekspertas ir „SK ID Solutions“ verslo vadovas Lietuvoje Viktoras Kamarevcevas papasakos, kokia yra PIN kodų paskirtis, kuo PIN1 skiriasi nuo PIN2 ir kodėl jais negalima dalytis net su pačiais artimiausiais žmonėmis. Be to, jis apžvelgs populiariausius sukčiavimo būdus ir patars, kaip išlikti budriems.

Gegužės 21 d. (antradienį) 11 val. Palangos viešosios bibliotekos interneto skaitykloje vyks transliacija internetu „Nebūk be ryšio“. Transliacijos metu Ryšių reguliavimo tarnybos Elektroninių ryšių reguliavimo grupės vyriausiasis patarėjas dr. Virgilijus Stundžia patars: kaip pasirinkti mobiliojo ryšio ir interneto prieigos paslaugas, kur gauti aktualią objektyvią informaciją apie teikėjų ryšio paslaugų kokybę; kokį pasirinkti ir įsigyti mobiliojo ryšio įrenginį; kaip naudotis įvairiomis viešai prieinamomis nemokamomis priemonėmis.

Gegužės 28 d. (antradienį) 11 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje kviečiame pažiūrėti transliaciją internetu Vaikų patyčios internete: ką svarbu žinoti suaugusiems“. Transliacijos metu „Vaikų linijos“ kampanijos BE PATYČIŲ koordinatorė Eglė Tamulionytė kalbės, kaip vaikai bendrauja internete, su kuo susiduria ir kokia mūsų pagalba jiems galėtų praversti.

Daugiau informacijos rasite: https://www.epilietis.eu/skaitmenine-savaite-2024/