Naujienos

Paroda „sodas“

2024 - 02 - 02   

Nuo vasarios1 d. Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje eksponuojama S. Vainiūno meno mokyklos mokinės Ievos Lopataitės  ir Palangos SPŽG bendrijos narių darbų paroda „sodas.“

Ieva Lopataitė ir grupė „The Garden“. Taip turėtų vadintis ši jos tapybos paroda, įkvėpta grupės muzikos. Man, kaip mokytojui taip pat pavyko pakliūti, atrasti „The Garden“ – sodą. Visi Ievos darbai sukurti besiklausant, stebint besikeičiantį muzikinių klipų mirgėjimą. Gal tai geriau nei kalbėti apie perspektyvą, pustonius. Jono Meko posakis, kas „viskas vyksta savaime“ visk ir pasako apie šią Ievos parodą.

Palangos SPŽG bendrijos grupinė paroda vėl apie magišką sodą iš nėrinių, primenančių neįprastus augalus, medūzas, grybus. Nėriniai neturintys funkcijos tampa meno objektais ir jokio skirtumo tarp monumentalios skulptūros kur nors skvere ir šių „grybukų“. Gal ji net geriau, nes išauga savaime.

Paroda eksponuojama visą vasario mėnesį. Apsilankyti kviečia parodos kuratorius – S. Vainiūno meno mokyklos mokytojas Raimondas Daukša.