Naujienos

Palangos viešosios bibliotekos parodos

2023 - 02 - 07   

Palangos viešojoje bibliotekoje vasario mėnesį eksponuojamos Palangos SPŽG bendrijos ir Palangos S.Vaniūno meno mokyklos dailės skyriaus I klasės II grupės (mokytojas Raimondas Daukša) kūrybinių darbų parodos.

Praleisti laiko, pasidžiaugti buvimu kartu ir nuoširdžiai pabendrauti SPŽG bendrijos nariai noriai renkasi užimtumo kambaryje.Terapija, teikiama per meną ar mokantis amato, suteikia galimybę kiekvienam realizuoti save ir kurti. Užimtumo kambaryje veiklos vyksta pagal pomėgius: mezgama, siuvinėjama, piešiama, lipdoma, mokomasi, muzikuojama. Taip gera dalintis ir skleisti kūrybišką energiją! Jaukiame SPŽG kambaryje visą žiemą tarškėjo virbalai: mezgė ir nėrė įvairiaspalves kojines, pirštines. Adatėlės laigė siuvinėjant, kuriant margaspalvius paveikslus. Bedndrijos narių rankose brėžė ir piešė teptukai, pieštukai. Belaukiant pavasario šviesėjo, skaidrėjo ir mainėsi spalvos, o rezultatas išėjo įspūdingas ir šiltas tikrąja ta žodžio prasme!

Geros nuotaikos, kruopštumo, spalvų ir šilumos kupinos parodos pradžiugins originaliu eksponavimu, kūrybingais S.Vaniūno meno mokyklos dailės skyriaus mokinių darbais.

Kviečiame apsilankyti!