Naujienos

L. Degėsio esė rinktinės „Viskas buvo ne taip“ pristatymas

2023 - 04 - 19   

Šalies bibliotekose šurmuliuojant  23-iąjai Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei, Palangos viešoje bibliotekoje – pirmasis šios šventinės bibliotekų savaitės svečias  – Liutauras Degėsys. Balandžio 24 d. (pirmadienį) 17 val. L. Degėsys skaitytojams  pristatys naujausią, jau penktąjį  savo esė rinkinį „Viskas buvo ne taip“. Knygoje gausybė paradoksalių, ironiškų filosofinių įžvalgų apie įvairias visuomenės gyvenimo realybes: politiką, religiją, mokslą, meną, švietimą.

Poetas, rašytojas, filosofas, Vytauto Didžiojo universiteto  Filosofijos katedros vedėjas, filosofijos mokslų daktaras, docentas,  mokslinių straipsnių ir vadovėlių autorius Liutauras Degėsys du kartus įvertintas Kultūros ministerijos premija už publicistiką (2010, 2017) ir Vyriausybės kultūros ir meno premija už poeziją ir filosofinių esė knygas (2013). 2020 metais už novatorišką literatūrinio meistriškumo ir aktyvaus pilietiškumo dermę publicistikoje ir eseistikoje, svarbą visuomenės vertybėms Liutaurui Degėsiui paskirta prestižinė žurnalistų ir rašytojų J. Tumo-Vaižganto premija.

Esė rinktinės „Viskas buvo ne taip“ pristatyme dalyvaus autorius Liutauras Degėsys, renginį moderuos Klaipėdos Imanuelio Kanto bibliotekos Meno skyriaus vedėja Birutė Skaisgirienė.

Susitikime bibliotekoje!