Naujienos

Knygos pristatymas. Jonas Ramutis Smilgevičius „Marta fon Macer.1922-1923m.“

2023 - 09 - 19   

Rugsėjo 22 d. 18 val. Palangos viešosios bibliotekos renginių salėje Jonas Ramutis Smilgevičius – žinomas Lietuvos teisininkas, Advokato garbės ženklo kavalierius pristatys tikrais faktais paremtą istorinį trilerį „Marta fon Macer. 1922-1923m.“ Tai jau trečioji autoriaus knyga. Knygos pristatyme dalyvaus aktorius Gintaras Mikalauskas.

Po 1922-1923 metų lemtingus užkulisius autorius vedžioja pasitelkdamas retą ir intriguojančią veikėją – protingą ir ryžtingą britų ir vokiečių agentę Marta fon Macer. Pirmasis pasaulinis karas pasibaigęs, bet politinė įtampa vėl didėja, trapiai taikai Europoje vėl iškilusi grėsmė. Apie ką slapta tariasi Europos galingieji? Kokie įvykiai bręsta? Ar dar galima pristabdyti istorijos tėkmę ir užkirsti kelią gresiančiai katastrofai? Tai tik dalis klausimų, dėl kurių dviejų slaptųjų tarnybų agentė Marta fon Macer atsiduria pavojingų politinių intrigų sūkuryje.

Žvalgybinės istorijos Lietuvos literatūroje nėra dažnas reiškinys, tad kviečiame leistis į tarpukario politinius užkulisius su romano „Marta fon Macer“ autoriumi Jonu Ramučiu Smilgevičiumi ir aktoriumi Gintaru Mikalausku.

Maloniai kviečiame.