Naujienos

Adas Sendrauskas. „menu“

2023 - 07 - 26   Renginio data: 2023 - 08 - 01   17.00

„Gan blausiam Palangos kultūros skliaute Ado Sendrausko kometa vis dar ryški, vis dar švytinti...“ – taip apie autorių pasakė jo bičiulis Rolandas Rastauskas, rašytojas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas 

2023 m. rugpjūčio 1 d. 17 val.  Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salėje fotografas Adas Sendrauskas pristatys renginį „menu“, skirtą savo 67-am ir Palangos miesto 770-mečiui.

Parodos pavadinimas „menu“  byloja apie meną ir atmintį. Autorius pabrėžia kalbąs apie save: „(Prisi)menu, ką dariau, ką kūriau, ir dalinuosi prisiminimais su jumis“. Parodoje Adas Sendrauskas eksponuos savo inicijuotiems ir  organizuotiems renginiams sukurtus autorinius fotoplakatus, instaliacijas bei art objektus.

Menas Adui – jo sielos įnagis, įrankis, varomoji jėga, kurios neužspaudė nei septynerių metų pasitraukimas iš Palangos miesto visuomeninio gyvenimo, nei gyvenimas kaime. Priešingai, kardinaliai pakeista aplinka dar labiau paaštrino kūrėjo jautrumą ir šmaikštumą. Pokyčiai suteikė autoriui pasitikėjimo atvirai prisistatyti ir pakviesti žiūrovus į savo kūrybinę aplinką. O kiek reikia drąsos atsivežti į renginį augintinius: arklį Rombį, ožiukus Cibukus, ančiukus Pyliukus ir dalyvių akyse paversti juos meno objektais! Kaip? Pamatysite.

Kiekvieną šio rugpjūčio antradienį Palangos bibliotekoje vyks kitos Ado edukacinės fotosesijos: „Kiaušinis“, „Ančiukai“, „Kibiras vandens“.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Ligita Sinušienė, žurnalistė 

Renginio organizatorius asociacija „Fotobienalė LT“, rėmėjas „Palangos fotocentras“

Autoriaus kontaktai: +370 616 92 481, [email protected]