Knygos

Viešbutis debesyse

Mel Hartman

Kaip taip gali būti? Hela ir jos draugai vis dar yra įstrigę keistajame viešbutyje. Vaikai pamiršo beveik viską, net kaip čia atsidūrė. Mano, jog tėvai dar užsiėmę lagaminais, tad jie galį paužkandžiauti restorane. Stalas nukrautas gardžiausiomis gėrybėmis ir vaikai šlamščia viską, ko tik geidžia širdis. Jie nebeprisimena žaidimo, kurį turėjo žaisti anksčiau, kad nugalėtų baimes ir surastų tėvus.

Pamažu sugrįžta Helos prisiminimai – kažkas negerai! Viešbutis pakilęs nuo žemės, o vaikai negali atsitraukti nuo lėkščių. Ar vaišės užkerėtos? Pagaliau Hela įtikina vaikus eiti ieškoti tėvų, bet lengva nebus... Viešbutis visais būdais bandys jiems sutrukdyti. Ar vaikai atsispirs tamsiosioms viešbučio pagundoms? Ar jie gali įveikti viešbutį, įminti jo paslaptis ir surasti savo tėvus?

Šiek tiek juokinga, šiek tiek baugi „Viešbučio ant uolos“ antra dalis kviečia skaitytojus į nuotykių ir magijos kupiną pasaulį!

„Viešbutis debesyse“:

  • Įtraukianti nuotykių bei netikėtų siužeto posūkių kupina knyga.
  • Veikėjai autentiški, turintys ir stiprybių, ir silpnybių.
  • Skatina niekada nenuleisti rankų, išdrįsti įveikti savo baimes, nebūti savanaudiškiems ir daugiau dėmesio skirti aplinkiniams.
  • Netrūksta vaikų ir paauglių gyvenimo aktualijų, skausmingų išgyvenimų, pvz., dėl patyčių.

Mel Hartman – flamandų kilmės belgų rašytoja. Ji baigė klinikinės psichologijos ir pedagogikos studijas, o rašytojos karjerą pradėjo 2007 metais. Iš pradžių ji sukūrė kelias fantastines knygas suaugusiems, o dabar daugiausia rašo vaikams ir jaunimui. „Viešbutis ant uolos“ yra debiutinis jos kūrinys jaunimui.

Skaitytojams nuo 10 metų.