Naujienos

Projektas „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“

2021 - 09 - 24   

Rugsėjo 24 d. Palangos viešojoje bibliotekoje prasidėjo projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ mokymų ciklas, kuriame dalyvavo bibliotekų darbuotojai iš Skuodo ir Palangos. Pirmojo užsiėmimo metu dalyviai mokėsi ir tobulino žinias apie „LEGO Education WeDo 2.0“ robotikos konstruktorius. Lektorius LISPA mokyklos vadovas, Vaidas Baranauskas davė užduotis sukonstruoti ir užprogramuoti du robotus: šiukšlių automobilį ir dinozaurą. Taip pat buvo mokomasi kaip pagyvinti robotikos užsiėmimus bibliotekose. Mokymų dalyviai gavo naudingų patarimų, kaip įtraukti vaikus į kūrybinį mokymosi procesą, lavinti strateginius bei loginius įgūdžius.

Palangos viešoji biblioteka nuoširdžiai dėkoja lektoriui ir visiems dalyviams už turiningai praleistą laiką ir sėkmingą bendradarbiavimą. Kiti projekto „Inovatyvios technologijos bibliotekoje“ mokymai numatomi spalio 6 d.

Projektą  finansuoja: Lietuvos Kultūros Taryba ir Palangos miesto savivaldybė, remia UAB „Pajūrio Šaltinis“ ir „Kavinada“ (kavinė „Du Malūnai“). Informacinis rėmėjas – „Palangos tiltas“.