Naujienos

Projektas bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“

2021 - 09 - 01   

Palangos viešoji biblioteka organizuoja ir įgyvendina tęstinį kvalifikacijos bei kompetencijų ugdymo projektą bibliotekininkams „Kūrybinis žvilgsnis į rytojų 2“. Mokymų ciklas prasidės rugsėjo 16 d. ir tęsis iki gruodžio mėnesio.

Projekto veiklose dalyvaus daugiau kaip 30 bibliotekininkų iš Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos, Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos bei Palangos viešosios bibliotekos.

Projekto veiklose numatytą mokymų ciklą sudaro 6 temos. Mokymų metu bibliotekininkai įgaus naujų, profesinėje veikloje reikalingų žinių apie streso ir emocijų valdymą, komandinio darbo ir motyvacijos stiprinimą, dokumentų valdymą, renginių organizavimą, virtualių parodų specifiką ir kt. Įgyvendinus projektą, padidės darbuotojų kultūrinės veiklos vertė ir darbo našumas, sustiprės kompetencijos, bus išplėtotas bibliotekų bendradarbiavimas ir dalijimasis gerąją patirtimi.