Naujienos

KVIETIMAS PRISIJUNGTI PRIE KAMPANIJOS „METAS KEISTI“

2020 - 06 - 08   

Gerbiamieji!

Maloniai kviečiame Jus prisijungti prie Europos socialinio fondo agentūros organizuojamos kampanijos „Metas keisti“!

Ši kampanija skirta tam, kad kuo daugiau Lietuvos gyventojų sužinotų apie greta jų vykstančias iniciatyvas ir prie jų prisijungtų, susipažintų su geriausiais tokių iniciatyvų pavyzdžiais ir patys imtųsi veiklos. Tikimės, kad kampanija sustiprins suvokimą, jog kiekvienas gali turėti įtakos puoselėjant savo bendruomenę, aplinką, o kartu ir visą Lietuvą, dalyvauti priimant visiems svarbius sprendimus.

Kviečiame paskelbti Jūsų įgyvendinamus projektus ar kitas pilietines iniciatyvas kampanijos tinklalapyje www.metaskeisti.lt – didesnė pilietinių iniciatyvų sklaida padės įtraukti žmones į visuomeninę ir pilietinę veiklą, ugdyti lyderystę ir pilietinę brandą.

Jeigu Jūsų kartu su bendraminčiais įgyvendinta ar įgyvendinama iniciatyva išsiskiria puikia idėja, naudinga Jūsų bendruomenei yra tęstinė ir nebuvo tik momentinis veiksmas,  tuomet raginame pristatyti savo veiklą kampanijos tinklalapyje www.metaskeisti.lt iki 2020 m. rugpjūčio 15 d. : įkelti jos aprašymą, nuorodas į vaizdinę medžiagą (nuotraukas, vaizdo siužetus ir pan.), nurodyti savivaldybės pavadinimą bei savo kontaktus.

Visi tinklalapio www.metaskeisti.lt  lankytojai nuo 2020 m. rugpjūčio 16 d. iki rugpjūčio 31 d. galės balsuoti už jiems labiausiai patikusią iniciatyvą. Daugiausia balsų surinkusios iniciatyvos autoriai ar atstovai gaus pagrindinį prizą – visos komandos mokymus apie kūrybiškumo ugdymą, komandos formavimą arba motyvacinių sistemų pritaikymą kolektyve.

Kampanijos tinklalapyje taip pat galite rasti tinklalaides, pristatančias pilietines iniciatyvas, kuriose charizmatiškasis Marijonas Mikutavičius kalbina sėkmingų istorijų herojus – žmones, nuo kalbų perėjusius prie darbų, pasiekusius įkvepiančių rezultatų. 

Nuoširdžiai tikimės Jūsų aktyvumo, bendradarbiavimo, iniciatyvos ir linkime tapti laimėtojais!

Daugiau informacijos:

Viešųjų ryšių specialistė Aida Janionytė, tel. 8 686 11 459