Naujienos

Bibliotekoje šventinis koncertas ,,Kalėdinė klasika“

2022 - 12 - 15   

Gruodžio 19 d.(pirmadienį) 16 val. išskirtinio balso savininkas, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas baritonas Eugenijus Chrebtovas  kviečia į nemokamą ir jaukų muzikinį vakarą Palangos viešojoje bibliotekoje. Akomponuos nepaprasto jautrumo, atidumo ir didelio meistriškumo pianistė, koncertmeisterė Audronė Juozauskaitė.

Eugenijus Chrebtovas gimė Ukrainoje, Donetsko srityje. 2004-2006 m. stažavosi Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Operos studijoje (prof. V.Noreika ir V.Viržonis). 2009 m. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė magistro dainavimo studijas. Sukūrė apie 30 įsimintinų vaidmenų, dalyvavo vyrų muzikos grupėje „El Fuego“. Solistas sėkmingai pasirodė tarptautiniuose ir respublikiniuose dainininkų konkursuose.

Audronė Juozauskaitė 1998 m. baigė LMTA, pianistės solistės bei pianistės koncertmeisterės magistrantūras; 2018 m. – LMTA Meno vadybos magistrantūrą. Pianistė koncertmeisterė, meno vadybininkė, vargonininkė, giesmių kūrėja ir atlikėja, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovo pavaduotoja menui, Palangos bažnyčios vargonininkė.

 Leiskime kalėdinei emocijai pasklisti!