Knygos

Svetimos džiunglės

Katja Brandis

Svajonė tampa realybe! Keragas su draugais dalyvauja mainų programoje ir keliauja į Kosta Riką. Tačiau miškų bastūnų mokyklos mokinių laukia ne tik egzotiški padarai ir nuotykių pilnos ekskursijos po atogrąžų miškus. Netrukus Keragas sužinos, kad jo priešininkas Endrius Milingas Kosta Rikoje surado daugybę pasekėjų. Keragui, Holei ir Brendonui tenka rizikinga užduotis sustabdyti šio piktadario kėslus. Draugų laukia ne tik daug juoko ir įdomybių, bet ir tikri pavojai.

Keragas – miškų bastūnas. Tai reiškia, kad jis šiek tiek puma, šiek tiek žmogus. Ir panorėjęs gali virsti tiek vienu, tiek kitu. Tokių bastūnų esama ir daugiau – yra net visa jiems skirta mokykla. Šįkart Kerago ir jo bendraklasių laukia maloni staigmena – kelionė į Centrinę Ameriką. Tai bus puiki proga pamatyti kitų šalių bastūnų gyvenimą ir patirti naujų nuotykių.

„Svetimos džiunglės“ – ketvirtoji vokiečių rašytojos Katja'os Brandis nuotykių serijos vaikams ir paaugliams „Miškų bastūnai“ knyga. Joje daugiau sužinome apie miškų bastūnus, paslaptingą jų mokyklą, šaunius nuotykius, netikėtus pavojus ir ypatingas bastūnų gyvenimo detales. Bestseleriais tapusių fantastinių knygų apie miškų ir jūrų bastūnus autorei Katjai Brandis itin rūpi gyvūnai ir gamtos išsaugojimas. Aplinkosaugos tema svarbi visoje rašytojos kūryboje.