Knygos

Įstrigę laike

Agnesa Kenešytė-Gricė

Kartais atrodo, kad ir vieno gyvenimo iššūkių – per akis, bet ką daryti, kai užgriūna visų buvusių gyvenimų našta? Danielė – nesibaigiančiame reinkarnacijų cikle įstrigusi jauna moteris. Ji ieško būdų nutraukti savo kančias. Atsitiktinai sutikta žiniuonė išsiunčia merginą į praėjusių gyvenimų kelionę, patikinusi, kad taip Danielė išsilaisvins iš kentėjimo. Tačiau mergina nė neįsivaizduoja, kad buvusių gyvenimų pėdsakai suves ją ne tik su tokia pat laiko tėkmėje klaidžiojančia siela, bet ir su pavojingais žmonėmis, kurie manosi galintys žaisti kitų likimais.

Kokia nepaaiškinama traukos jėga verčia jos sielą vis grįžti į žemę? Ar gali būti, kad Danielės raktas į laisvę visuomet buvo šalia? Ką lems paslaptingas nepažįstamasis Markas ir bundanti meilė, nepaklūstanti tamsioms jėgoms?

„Įstrigę laike“ – tai pasakojimas apie likimą, žmogaus sielos stiprybę ir kovą už tai, kad po daugybės gyvenimų galiausiai pasijustum iš tikrųjų gyvenantis. Romanas nukels skaitytojus į atokiausius pasaulio kampelius, skirtingus laikotarpius, vers susimąstyti apie būties prasmę ir prikaustys dėmesį netikėtais siužeto vingiais.

Agnesa Kenešytė-Gricė – jauna rašytoja, jau pirmomis savo knygomis pelniusi kritikų ir skaitytojų dėmesį. Jos romanas paaugliams „Sulaukti aušros“ 2021 m. tapo paauglių literatūros konkurso nugalėtoju. „Purslai“ – „Metų knygos rinkimų 2023“ paauglių kategorijos knyga nominantė. Agnesa – aktyvi kūrybinio rašymo bei skaitymo skatintoja. Pasak jos, kokybiška literatūra turi neįtikėtiną galią. Ji moko, gydo, padeda pažinti save ir pasaulį.