Knygos

Apgaulė

C. L. Taylor

Rašytojos C.L. Taylor trileris „Apgaulė“ kiekviename skyriuje kelia vis didesnę įtampą ir neleidžia atsitraukti nė akimirkai. Knyga patiks visiems žanro gerbėjams!

Prieš penkerius metus jauna moteris kartu su bičiulėmis išvyko atostogauti į Nepalą, tačiau tai, kas žadėjo tapti smagiu nuotykiu, virto didžiausiu Emos košmaru, nusinešusiu dvi gyvybes. Košmaru, nuo kurio, atrodo, neįmanoma pabėgti.

Šiandien Ema turi naują tapatybę. Ji – Džeinė Hjus, visiškai patenkinta savo gyvenimu. Moteris turi mylintį partnerį ir puikiai sutaria su jo dukra iš ankstesnių santykių. Džeinė dirba savo svajonių darbą gyvūnų prieglaudoje ir regis jai nieko netrūksta. Tačiau šią idilę gali sugriauti praeitis ir melas. Melas, kuris visada randa būdą pasivyti, o juk visas Džeinės Hjus gyvenimas, deja, netikras. Kadaise ji buvo žinoma kitu vardu ir dabar kažkas pasiryžęs atskleisti ne tik šią paslaptį.

Knygoje „Apgaulė“ vystomos dvi siužetinės linijos: praeities ir dabarties. Iki tos lemtingos dienos ir šiandien, kai virš Džeinės gyvenimas pakibo ant prarajos krašto. Kas įvyko per atostogas ir ko taip bijo pagrindinė veikėja?

Rašytojos C.L. Taylor trileris „Apgaulė“ – įtempta istorija apie melą, klastą, išdavystes, pavydą, nesusipratimus ir smurtą. Ši knyga privers susimąstyti ar galite pasitikėti savo draugais bei artimiausiais žmonėmis. Ar galite pasitikėti savimi pačiu?

Trumpame aprašyme teigiama, kad romanas patiks trilerio „Dingusi“ gerbėjams.

C.L. Taylor – „Sunday Times“ bestselerių autorė, išgarsėjusi psichologiniais trileriais. Rašytoja studijavo psichologiją, dirbo grafikos dizainere, interneto svetainių kūrėja, tačiau galiausiai pradėjo rašyti ir tam šiandien skiria visą savo laiką. Jos bibliografijoje jau beveik dešimt psichologinių trilerių, dvi romantinės komedijos bei kelios knygos jaunimui. Autorės kūriniai išversti į beveik trisdešimt kalbų.

Mėgstate psichologinius trilerius? Tuomet knygą „Apgaulė“ rekomenduojame įsigyti internetu. Juk pirkti online visada verta dėl plataus asortimento, greito pristatymo ir gerų kainų. Dažnai rengiame išpardavimus ir akcijas bei įvairių žanrų knygų kviečiame įsigyti pigiau. Ką skaityti? Puikiu sufleriu tampa skaitytojų apžvalgos ir atsiliepimai. Išsirinkti padės ir santraukos, knygų aprašymai, nurodytas puslapių skaičius, bei virtualios ištraukos.