Pradžia / Vaikams / Renginiai ir parodos / Edukacinis užsiėmimas vaikams „Rudens puokštė“

Edukacinis užsiėmimas vaikams „Rudens puokštė“

2019 09 25

Rugsėjo 25 dieną Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje vyko projekto „Lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ edukacinis užsiėmimas „Rudens puokštė“, kurio metu Palangos pradinės mokyklos ir V. Jurgučio pagrindinės mokyklos ketvirtų klasių mokiniai kūrė rudeniškas puokšteles iš įvairių gėlių, lapų ir kitų augalų.

Edukacinį užsiėmimą vedė floristė Asta Piliutikienė iš Klaipėdos gėlių studijos „Samanota“. Ji papasakojo apie patį floristikos meną ir parodė vaikams, kaip iš įvairių gėlių, lapelių bei kitų augalų sukomponuojama rudeniška puokštė. Po edukacinio užsiėmimo abiejų klasių mokiniai su savo sukurtomis kompozicijomis įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Palangos viešosios bibliotekos vykdomo projekto „Lapo pasakojimai: nuo medžio iki knygos“ veiklose vaikai turi galimybę gauti atsakymus susijusius su gamta ir knyga. Tiksline projekto grupe pasirinkti 7-12 metų vaikai. Kitose projekto veiklose vaikai ne tik sužinos apie gamtą, medžius ir gamtos gėrybes, mokysis jas kūrybiškai panaudoti, bet ir supras, kaip atsiranda knyga, kaip panaudojant įvairias technikas pačiam tapti knygos kūrėju.