Galinos Dauguvietytės mylėtoje Šventojoje – prisiminimų vakaras apie režisierę

Šventosios bibliotekoje, Šventosios g. 1 rugpjūčio 2 d. 18 val. vyks nuotaikingas vakaras su gero humoro doze „Prisimenant Galiną Dauguvietytę“. Dalyvaus režisierės biografė Inga Liutkevičienė, knygos „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta?“, autorė. Galinai Dauguvietytei Šventoji buvo tarsi antrieji namai. „Žaldokynės“ poilsiavietėje ji su vyru ilsėdavosi kievieną birželį ne vieną dešimtį metų.  Režisierė dažnai lankydavosi ir Šventosios bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

Naujos knygos pristatymas Šventosios bibliotekoje

Lietuvių autorės Lijanos Simanonytės detektyvinio romano pristatymas Šventosios bibliotekoje (Šventosios g. 1) vyks liepos 19 d. 18.00 val. Rašytoja gyvena JAV, šiuo metu vieši Lietuvoje ir pati dalyvaus renginyje. Jūsų laukia pažintis su nauju žmogumi Lietuvių literatūros padangėje.

Pristatyme dalyvaus ir ištraukas iš knygos skaitys aktorė Edita Zizaitė-Damaševičienė. Apie autorę, detektyvinį romaną, jo parašymo aplinkybes ir leidimą papasakos leidyklos “Andrena” vadovė Nijolė Petrošienė.

Renginio svečiai galės sudalyvauti konkurse ir laimėti knygą.

Skaityti daugiau...

Palangos dienos 2019

Nuo kovo 30 d., Palanga pasipuoš miesto vėliavomis bei kurorto gyventojus ir svečius pakvies minėti ne tik pajūriui, bet ir visai Lietuvai reikšmingus įvykius – Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos 1921 m. kovo 30 d., taip pat – miesto vardo gimtadieniu vadinamą balandžio 5-ąją – dieną, kai 1253 m. Palanga paminėta Kuršo dalybų tarp Livonijos ordino ir Rygos vyskupo akte. Šie istoriniai įvykiai Plangoje bus švenčiami visą savaitę – nuo kovo 30 d. iki balandžio 5 d. į kurortą kvies ciklo „Palangos dienos 2019“ renginiai, o šis laikotarpis skelbiamas Palangos vėliavos savaite.
 
Kviečiame dalyvauti renginiuose!

 

Laikas knygas įduoti tėčiams

Visi žinome, kad pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiama mamos diena, o kada minima tėčio diena? Ne visi pamename, kad ją švenčiame pirmąjį birželio sekmadienį. Šia gražia proga gegužės 30 dieną 10.30 val. kviečiame susitikti Palangos viešojoje bibliotekoje, kur vyks renginys „Tėčiai skaito vaikams“. Renginio metu gražiausius lietuvių autorių kūrinius vaikams skaitys tėčiai.

Didžiulę naudą teikiantis ankstyvasis skaitymas jau nekelia abejonių, tačiau retai kam žinoma, kad itin teigiamą įtaką tolesnei vaiko raidai turi knygas jam skaitantis tėtis.

Skaityti daugiau...

Kviečiame laikyti NATO egzaminą

Kovo 29 d. vyko NATO egzaminas. Egzamine galėjo dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai. Egzaminas vyko trimis kalbomis: lietuviškai, lenkiškai ir rusiškai.

Į antrą etapą, kuris vyks gyvai Vilniuje 2019 m. rugsėjo 14 d., bus pakviesta 70 pirmajame etape geriausiai pasirodžius dalyvių.

Pagrindinis prizas – išvyka į NATO būstinę Briuselyje.

Daugiau informacijos: www.nato70.lt, @nato70.lt (Facebook, Instagram), Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. "> Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.