Prof. Onos Voverienės knygos pristatymas, sutiktuvės

2016 08 26

 Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje rugsėjo 2 d. 17 val. prof. Onos Voverienės knygos DALIA GRYBAUSKAITĖ - TAUTOS PREZIDENTĖ pristatymas ir sutiktuvės. 

 

 

 

Susitikimas su poete-vertėja Jelena Pečerskaja

2016 08 08

 Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje 2016 m. rugpjūčio 19 d. įvyko susitikimas su poete-vertėja Jelena Pečerskaja. 

Vasaros skaitymai

2016 08 09

Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje 2016 m.  rugpjūčio 17 d. vyko skaitytojų pamėgti vasaros skaitymai, jau tapę gražia tradicija. Turiningai praleisti lietingą vasaros vakarą bibliotekos aplinkoje, pasidalinti savo skaitymo džiaugsmu ir knygomis, palikusiomis neišdildomą įspūdį kvietė Lietuvos Nacionalinio dramos teatro aktorė Neringa Bulotaitė. Šį kartą aktorė skaitė ištraukas ir dalijosi savo įspūdžiais apie latvių rašytojos, eseistės, kultūros filosofės knygas. Klausytojams buvo skaitomos ištraukos iš knygos: Literatūriniai atradimai ZENTA MAURINA: dienoraščiai ir esė. Susirinkę klausytojai liko sužavėti aktorės nuoširdžiu pristatymu, bei skaitymu, ir tikisi susitikti kitąmet vėl vyksiančiuose vasaros skaitymuose.

Susitikimas su rašytojomis Gina Viliūne ir Jolita Herlyn

2016 08 11

Rugpjūčio 10 d. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatytos naujos knygos: Jolitos Herlyn „Geismo spąstuose“ ir Ginos Vilūnės „Magdalė, smuklės merga“. Klausytojai noriai šnekino, bendravo, diskutavo su autorėmis. Po susitikimo norintieji įsigijo knygų. Dėkojame autorėms už susitikimą ir knygų pristatymą mūsų mieloje bibliotekoje.