Kitokia realybė bibliotekoje

2016 12 02

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka sėkmingai įgyvendina LR Kultūros ministerijos finansuojamą projektą „Kitokia realybė bibliotekoje“ ir vykdo savo pažadą – atkeliauja į Palangos viešąją biblioteką pasidalinti „Ateities laboratorijos 3D“ patirtimi. Gruodžio 7 dieną 13 val. kviečiame visus 13-18 metų moksleivius atvykti susipažinti su praktiniu tiksliųjų, inžinerinių mokslų pritaikymu.

 

Birutės Mockuvienės fotografijų paroda

2016 12 02

Gruodžio 2 d. 15 val. bibliotekos interneto skaitykloje (III aukštas) atidaroma palangiškės Birutės Mockuvienės fotografijų paroda „Dar sukim ratelį“, skirta ansamblio „Bočiai“ 55-mečiui. Parodoje atsispindi ansambliečių svarbiausios akimirkos, keliančios ne vienam nariui didžiulius prisiminimus. Birutė ansamblyje aktyviai dalyvauja nuo 1999 metų, tad, per tokį laikotarpį susikaupė išgyvenimų  ir įspūdžių gausa, kuriomis ji dosniai dalijasi. Paroda bus eksponuojama visą gruodžio mėnesį.

Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

2016 11 11

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Skaityti daugiau...

Akcija ,,Knygų Kalėdos‘‘ kartu su Palangos krepšinio klubu

2016 11 11

Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet Palangos krepšinio klubas prisijungia prie Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir, suvieniję pastangas, vykdys akciją ,,Knygų Kalėdos‘‘. Taip klubas prisijungia prie akcijos ir siekia mažinti socialinę atskirtį.

Skaityti daugiau...