Susitikimas su knygos „Su dvivamzdžiu ir plunksna I“ autoriumi

2017 03 16

Kovo 24 dieną 17 valandą, kviečiame į susitikimą su knygos „Su dvivamzdžiu ir plunksna I“ autoriumi Donatu Žuoliu.

 

 

 

Su gimtadieniu, biblioteka!

2017 03 15

Šiandien sukanka lygiai 80 metų, kai 1937 m. kovo 15 dieną Lietuvos švietimo ministras, remdamasis „Valstybinių viešųjų bibliotekų įstatymu“, įsteigė 64 valstybines viešąsias bibliotekas, tarp jų ir antros eilės biblioteką Palangos mieste.

Per 80 gyvavimo metų Palangos viešoji biblioteka ne tik modernėjo, bet ir nepaliaujamai stiprino ryšį su kiekvienu čia apsilankiusiu. Nesvarbu, kas tai būtų: skaitytojas, prašantis patarimo dėl knygos; praeivis, besiteiraujantis informacijos apie Palangą; moksleivis, ieškantis vasaros skaitinių ar bet kuris kitas lankytojas, panorėjęs artimiau pažinti Palangos miestą, pasimėgauti knyga ar rengiamomis parodomis, renginiais.

Vaikų literatūros skyriuje kasdien aidi vaikų balsai. Periodikos skaitykloje šnara šviežiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio, nugulusios laikraščiuose, žurnaluose. Interneto skaitykloje visada išgirsi kompiuterio klaviatūros barškėjimu įgarsintas informacijos paieškas. Abonemente nebus dienos, kad nesutiktumei gerų knygų ieškotojų. Komplektavimo skyrius nors, atrodytų, nematomas, bet pro ten dirbančiųjų akis ir rankas nepraslysta nei vienas leidinys. O kur dar bibliotekos skyrius Šventojoje ir poskyris "Gintaras" - visur verda gyvybė. Ir taip jau 80 metų!

Šiandien džiaugiamės kartu su visa Palangos viešosios bibliotekos bendruomene ir tikimės sulaukti dar gražesnių jubiliejų!

http://palangamvb.lt/lt/apiebiblioteka

Šventosios bibliotekoje Agnės Dragūnaitės kūrybinė paroda „Vidinė visata“

2017 03 08

Kviečiame apsilankyti Šventosios bibliotekoje, Agnės Dragūnaitės kūrybinėje parodoje „Vidinė visata“. Parodos atidarymas vyks kovo 10 d. 17 val. Paroda veiks iki balandžio 15 d.

Juozas Griušys. Mano meno dienoraščiai

2017 03 03

 

Praėjusį penktadienį, kovo 10 d. 17 val., Palangos miesto savivaldybės bibliotekoje vyko Juozo Griušio jubiliejinės parodos ir katalogo „Mano meno dienoraščiai“ pristatymas. Gausus būrys palangiškių susirinko pasveikinti J. Grušio, pasigrožėti jo darbais. Susirinkusius svečius pasitiko solistė Audronė Levickytė su kompozitoriaus Anthony Sanderson kūriniu „Meilės daina“, akomponavo Miglė Mosienėnė. Renginį atidarė bibliotekos direktorius Kęstutis Rudys, kuris pasveikinęs Juozą Griušį, suteikė jam žodį. Autorių sveikino LR Seimo nario Antano Vinkaus padėjėja Vaidota Aleksiejūnienė, Palangos miesto savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Ilona Pociuvienė, Palangos miesto savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas. Juozas Griušys - menininko sūnus dėkojo visiems prisidėjusiems prie parodos organizavimo ir parodos katalogo leidimo. Visi susirinkę sveikino Juozą ne tik su parodos atidarymu ir parodos katalogo išleidimu, bet ir su gimimo diena. Oficialiąją dalį užbaigė solistė Audronė Levickaitė, atlikusi Lauretos arją iš operos „Džani Skiki“.