„Knygų Kalėdos“. Dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

2018 12 11

Lapkričio 19 dieną jau aštuntą kartą skelbiama akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžia. Ji, kaip ir kasmet, visoje Lietuvoje skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. Šiemet „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų svajonių išsipildymo.

Skaityti daugiau...

Šventinis koncertas „Kalėdinė klasika“

2018 12 11

Gruodžio 27 d., 18 val. Palangos viešoji biblioteka kviečia visus į šventinį koncertą „Kalėdinė klasika“. Šventinėje programoje savo nuostabiu balsu džiugins Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas Liudas Mikalauskas, jam akompanuos pianistė Audronė Juozauskaitė. Kviečiame kartu pratęsti šventinį laikotarpį su muzika bibliotekoje!

 

 

Atsipalaiduok Kalėdinio šurmulio metu būgnelių garsų apsuptyje!

2018 12 10

Atsipalaiduokime Kalėdinio šurmulio metu būgnelių garsų apsuptyje!
Afrikietiškų būgnų užsiėmimas - ne tik gerų emocijų šaltinis.Tai nauja bei nepakartojama patirtis ir turiniu, ir forma.
Užsiėmimą ves Linas Švirinas. Nekantriai laukiame!

Skaityti daugiau...

Gintarinė snaigė – Palangos viešosios bibliotekos bibliotekininkei Bronislavai Spevakovienei

2018 12 10

Gruodžio 8 d., šeštadienį, Palangos koncertų salėje vyko iškilmingas renginys per kurį ne tik atsiminta Palangos, Lietuvos šimtmečio verpetuose, istorija, bet ir pagerbti gerumu dosnūs palangiškiai, kurie tyliais darbais keitė kitų žmonių, esančių šalia, gyvenimus. Jiems už gerumą įteiktos menininko Algio Pociaus sukurtos Gintarinės snaigės. Vieną jų gavo – Palangos savivaldybės viešosios bibliotekos bibliotekininkė kraštotyros darbui Bronislava Spevakovienė.

Skaityti daugiau...